Бульбашковий наметовий ресторан

Бульбашковий наметовий ресторан - це прозорий безрамний купол з полікарбонату. Прозорий дизайн дозволяє користувачам насолоджуватися природними пейзажами, не виходячи з купольного будинку. Бульбашковий намет може прикрасити з різним видом світла стиль, щоб зробити атмосферу їдальні краще.
Чат зараз

Відомості про продукт

Бульбашковий наметовий ресторан

 

Специфікація ресторану бульбашкового намету:

Основний матеріал

Полікарбонат+ алюміній

Функції

Намети для кемпінгу класу люкс, кімната для закусочних, вечірки

Потужність

Намет для 2- 10 осіб

Застосувати до

Готель, вечірка, ресторан, кімната для перегляду зірок, бар, активність, кемпінг тощо.

Розмір

D: 2,5/3/4/5/6м

 

Бульбашковий наметовий ресторан - це прозорий безрамний купол з полікарбонату. Прозорий дизайн дозволяє користувачам насолоджуватися природними пейзажами, не виходячи з купольного будинку. Бульбашковий намет може прикрасити з різним видом світла стиль, щоб зробити атмосферу їдальні краще.

 

bubble tent restaurant

Бульбашок намет ресторан функцію:

1, Купол будинку прийняти півколом структури, він виготовлений з полікарбонату і алюмінію, дуже високий ударостійкий, непорушний, водонепроникний, вогнестійкий.

2, Multi Функціональний: Ви можете використовувати його для глемінг купол, житловий будинок готелю, SPA вольєр, задньому дворі студії, йога студії, ресторан, клуби відпочинку і т.д.

3, Продукт приймає модульну конструкцію зрощування, монтаж і процес знесення простий, а вартість польової збірки низька, а вироби різної специфікації можуть бути зрощувані і зіставитися один з одним, з високою гнучкістю, яка може відповідати диверсифікованим сценаріям застосування


PC dome tent


permanent bubble tent
Hot Tags: міхур намет ресторан, Китай, виробники, постачальники, завод, купити, дешево, ціна, індивідуальні, знижка, зроблено в Китаї

Розслідування

You Might Also Like