Притулок для зберігання наметів для складів

- Nov 26, 2020-Намет для тимчасового зберігання

Намет для тимчасового або постійного користування на відкритому повітрі, підходить для використання протягом 4 сезонів. Водонепроникний, відсутність витоку води всередині та стійкість до снігу. Конструкція намету модульна і виготовлена ​​з алюмінієвого матеріалу, має малу вагу в порівнянні з важкою сталлю і проста в установці та демонтажі. Це також хороший варіант для тимчасового зберігання будинку.

Особливість намету для тимчасового зберігання:

1, всередині немає стовпів, доступний 100% внутрішній простір. Немає перешкод, добре для вантажівки, що працює всередині.

2, водонепроникний, вогнезахисний, стійкий до УФ, снігостійкий; Вітрове навантаження становить 100 км / год, а снігове навантаження - 75 кг / м2 (його можна посилити збільшенням нахилу даху)

3, намет для зберігання можна встановити на будь-якому ґрунті. Такі, як цементна або асфальтова земля, піщано-трав'яна земля, мармур або плитка тощо.


temporary storage tent


permanent warehouse tent

Доступні індивідуальний дизайн та різні боковини. Такі як пластикові стіни з АБС, жорсткі стіни із сендвічів, сталеві рухомі двері, двостулкові двері, скляні двері, скляні вікна, кондиціонер, освітлення тощо. Універсальний магазин для всіх послуг, необхідних для впровадження мобільного просторового рішення для вашого зовнішнього сховища