1.Наша історія

Тендарс технології Лтд є професійним партійним виробником палаток у Китаї, який представив технологію павільйонів в Європі з алюмінію та ПВХ у наш власний дизайн, продаж та виробництво. Ми починаємо як невелику операцію, протягом цих 10 років

Зараз ми стали одним з провідних постачальників чіткої прозорої конструкції в Китаї.

Сьогодні компанія Tendars технології Co., Ltd стала одним із провідних виробників високоякісних продуктів з прозорою структурою наметів, таких як: палатка для подій, партійний павільйон, наметове містечко, мембранна структура, купол намет, палатка для арку, палатка з кривою тощо. Філософія нашої компанії: "Якість, по-перше, відважна в експлуатації, просування вперед, постійне інноваційність, чесність", це постійна віра у нашу компанію Tendars.


2. Наша фабрика

Тендарс технології Лтд знаходиться в Китаї міжнародного метро місто-Гуанчжоу. Як глобальний постачальник наметів у Китаї, наша якість всіх матеріалів та компонентів суворо контролюється. Всі наші операції ведуться суворо відповідно до стандартів ISO9001: 2008; Тим самим забезпечується мінімізація випуску дефектних продуктів, а задоволення клієнтів максимізується. Ми продовжуємо створювати більш необмежену елегантну палатну структуру для наших клієнтів з усього світу тоді, зараз і назавжди.

3.Наш продукт

Tendars технології Co., Ltd включає в себе наступні продукти:

1, прозора конструкція намету

2, намет аркум

3, крива намет

4, багатосторонній намет

5, полігон намет

6, мембранна конструкція намету

7, палатка ферми

8, складський намет

9, палатка спорядження

8, сценічні та банкетні аксесуари для наметів для вечірок

Ми можемо бути вашим єдиним сервісом для всієї потреби чи вимоги вашого проекту. Незалежно від того, організовуєте ви виставку, концерт, весільну вечірку, спортивний стадіон, заходи на відкритому повітрі та інші. Тентові палатки можуть бути адаптовані до точності, щоб повністю відповідати всім вимогам вашого проекту.


4. Застосування продукту

Наша чітка структура нахилу палат може бути широко використана для проведення вечірок, весілля, свят, фестивалів (фестиваль мистецтва, пивний фестиваль, фестиваль продуктів харчування), відкрита виставка, ярмарок, промоція бізнесу, демонстрація продукту, оприлюднення і консультації уряду, прийом, спорт, гонки Діяльність, складське сховище, стадіон, відбілювач, басейн, автостоянка, логістичний центр тощо.


5.Наш сертифікат

Ми завжди відчуваємо, що всі успіхи нашої компанії безпосередньо пов'язані з якістю пропонованих нами продуктів. Вони відповідають найвищим вимогам до якості, виробництво строго проводиться відповідно до стандартів якості ISO 9001. Сертифікація системи управління якістю CE / SGS (TUV) доступна. Звіти з випробувань тканини ПВХ для вогнетривких речовин, стандарти: NFPA701, CFM і DIN4102 B1 / M2.

图片1_副本.jpg

6.Виробниче обладнання

Ми здатні у виробництві персоналізованої намету,

Вимога, логотип друку, інша форма для конкретного застосування. У нас є професійні технічні інженери та виробничі лінії, що дозволяють нам відповідати всім вашим

Попит на намети. Ми будемо вашим найкращим постачальником, щоб забезпечити виробництво та дослідження та розробку всіх видів наметів.

图片2_副本.jpg

7.Виробничий ринок

У нас є замовники як з внутрішнього ринку, так і за кордоном: Північна Америка, Південна Америка, Західна Європа, Східна Європа, Східна Азія, Південно-Східна Азія, Близький Схід, Африка, Океанія.

...

8. Наш сервіс

1, ми можемо виготовити індивідуальну палатку за вимогою клієнтів

2, одноразове обслуговування: додаткові аксесуари для всього проекту намету

2, поставте наметове містечко до пункту призначення або вашу двері.

3, ми можемо встановити наметове містечко на своєму місці.

4, Ми можемо запропонувати встановлення відеоспостереження в наметі або інструкцію з установки.

5, Довгий час гарантійний час для підтримки вашого бізнесу в майбутньому